İyi Yaşa

haftalık burç

Haftalık Burç Yorumları

20 Mart – 26 Mart Haftalık Burç Yorumları’nı senin için derledim! İyi okumalar dilerim 🙂

Haftalık Burç Yorumlarıkoc-burcu-yorumlari

 

KOÇ:

Sevgili Koç, hafta başında eline ani para giriş çıkışları yaşanabilir. Beklemediğin finansal  gelişmeler söz konusu olup hızlı hareket etmek zorunda kalabilirsin. Diğer taraftan daha  melankolik olup içine kapanman, insanlara daha tartışmacı ve gergin yaklaşman söz konusu olabilir. İşinden kaynaklanan üzerindeki baskı seni daha gergin yapabilir. Yeni ayla birlikte ise kendi hayatına dair yeni kararlar alabilir, daha ileri gitmek ve kendini geliştirmek adına atılımlar  yapabilirsin. Bir psikologla görüşmek, terapiye gitmek, meditasyon yapmak gibi bir gündemim olabilir. 

Hafta ortasında ise bir iş görüşmesine gidebilirsin, çeşitli başvurular yapman da söz konusu olabilir. Ayrıca yeni bir eğitime veya kursa başlayıp kendine yeni şeyler katman da mümkün.  

Hafta sonuna doğru ise finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Eline para geçebilir ve bu parayı yemek içmek, alışveriş yapmak için kullanabilirsin. Özellikle pazar günü konuşurken ciddiyet ve samimiyet arasındaki dengeyi kuramayabilirsin. İnsanlara katı davranman ve daha çok susup içine kapanmayı seçmen mümkün.  

 

boga-burcu-yorumlari

BOĞA

Sevgili Boğa, hafta başında arkadaşların seni şaşırtacak haberler  verebilir. Arkadaşlarınla dertleşmek, birlikte hayal kurmak sana iyi gelebilir. Ani görüşmelerin olurken çok daha sosyal olabilirsin. Sosyal hayatın için fazla para harcaman da söz konusu olabilir. Yeni ayla birlikte ise içine dönebilir, içsel bir sorgulama içine girebilirsin. Bu süreçte insanları yaralamamak adına susup içine kapanmayı tercih edebilirsin. 

Hafta ortasında ise bazı  şeylere kafanı çok takabilirsin. Olaylara abartılı tepki vermen ve daha sinirle yaklaşman söz  konusu olabilir. Bu dönemde yoga yapmak sana iyi gelecektir. Ayrıca daha egoist ve bencilce de davranabilirsin. Finansal konularla ilgili durumlar da seni gerebilir ve harekete geçmeye zorlayabilir. İyice düşünüp hareket etmelisin.  

Hafta sonuna doğru ise daha bakımlı olabilir, süslenebilir, dış görünüşüne daha çok özen  gösterebilirsin. Arkadaşlarınla planlar yapıp görüşüp buluşabilirsin. Bazı arkadaşlarınla aranda manevi değerleriniz kaynaklı sorunlar ve ayrılıklar çıkabilir.  

 

İKİZLER

ikizler-burcu-yorumlari

Sevgili İkizler, hafta başında kariyerinle ilgili konularda düşünmeden hareket edebilir ve daha heyecanlı davranabilirsin. Bazı durumlara da tahammülün ve sabrın kalmamış olabilir. Üstlerinle tartışmalar yaşayabilirsin ve ne yapacağın konusunda kafan karışık olabilir. Yeni ayla birlikte ise arkadaş çevren, sosyal hayatın, gelecek hayallerı̇n ön planda, geleceğine dair yeni kararlar alabilir ve planlamalar yapabilirsin. Arkadaşlarınla da fikir alışverişi yapman, bazı konularda yardımlaşman ve seni harekete geçmeye ikna etmeleri mümkün. 

Hafta ortasında ise birtakım grup eğitimlerine katılabilir kendini geliştirip vizyonunu genişletmek için uğraşabilirsin. Ayrıca bu sayede arkadaş edinmen ve networkünü geliştirmen de söz konusu  olabilir. Yeni sosyal gruplar içinde yer alabilirsin. 

Hafta sonuna doğru ise ön planda olmak, görünür ve dikkat çekici olmak hoşuna gitmeyebilir. Diğer taraftan kariyerinle ilgili konularda bazı problemler çıkabilir ve fazlaca baskıya maruz kalabilirsin. Kendini telkin edip sakinleştirmen sana iyi gelebilir. Sakin Bir Kalp için Meditasyon dersimiz sakinleşmende yardımcı olacaktır. 

 

YENGEÇ

yengec-burcu-yorumlari

Sevgili Yengeç,hafta başında daha ani kararlar vermen ve hayatını daha çılgınca  yaşamak istemen söz konusu olabilir. Arkadaşlarınla ani seyahatlere çıkabilir ve yeni şeyler keşfedebilirsin. Diğer taraftan öfkeni ve hayal kırıklıklarını içine atabilir, işler hayal ettiğin gibi 

gitmeyince hiddetlenebilirsin. Sakinliğini koruman haftaya temiz bir zihinle devam edebilmen için Zorlandığın Anlar için Rahatlatıcı Pratikler serimize göz atmanı tavsiye ederim.  Yeni ayla birlikte ise kariyer hayatın ve statün ön planda. Yeni bir  iş başvurusunda bulunabilirsin veya bir iş teklifi alabilirsin. Atılacak imzalar ve antlaşmalar söz konusu olabilir. Ayrıca var olan işini büyütüp genişletmek için de aklında planların oluşabilir. 

Hafta ortasında ise kariyer hayatın için önemli bir fırsat yakalaman, bir iş gezisine çıkman, maddi  kazanç elde etmen söz konusu olabilir. Kariyerin konusunda fazla aceleci olmamanı, ayaklarının  yere sağlam basmasını tavsiye ederim. 

Hafta sonuna doğru ise arkadaşlarınla vakit  geçirebilir, onlarla yiyip içip eğleneceğin bir ortama girebilirsin. Birbirinizin derdine derman  olup, birbirinize iyi gelmeniz söz konusu olabilir.  

 

ASLAN 

aslan-burc-yorumlari

Sevgili Aslan, hafta başında kariyerinle ilgili konularda daha iş bitirici ve yaratıcı olabilirsin. Orijinal yapın finansal konularda işine yarayabilir. Fakat bu süreçte finansal konularda kandırılıp dolandırılmamaya, gözünün boyanmamasına dikkat etmelisin. Yeni ayla birlikte ise akademik hayatın, fikirlerin, bazı konulara bakış açıların ve felsefelerin ön planda. Yurt dışında yeni bir eğitime başvurmak gibi bir gündemin olabilir ve birtakım başvurular  yapabilirsin. Diğer taraftan insanların fikirlerine hoşgörüyle yaklaşman daha zor olup onlara laf sokmaya daha meyilli olabilirsin, dikkatli olmalısın. İhtiyacın olacak sakinliği ve hoşgörüyü Stresten Arınmanı Sağlayacak Meditasyonlar serisiyle yakalayacağına inanıyorum! 

Hafta ortasında ise bir iş seyahati seni  bekliyor olabilir, kısa süreliğine uzaklara gidebilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla birlikte plan yapman, eğlence hayatının canlanması da söz konusu. 

Hafta sonuna doğru ise kariyerinde finansal olarak bir fırsat elde etmen, zam alman söz konusu olabilir. Bir hayalin  gerçekleşebilir. Diğer taraftan bazı arkadaşlarınla aranda maddi meseleler kaynaklı problemler çıkabilir.  

 

BAŞAK

basak-burc-yorumlari

Sevgili Başak, hafta başında bir yıldırım aşkı seni bekliyor olabilir. İlişkiler konusunda daha heyecanlı, istekli ve tutkulu olabilirsin. Ani bir ilişki, etkilenme seni bekliyor olabilir. Karşındaki kişiden büyülendiğini hissedebilirsin. Diğer taraftan ortaklı iş ilişkilerinde daha gergin bir ortam seni bekleyebilir. Yeni ayla birlikte ise finansal konular, alacak verecek işleri, ortaklı mal ve miraslar konusunda gelişmeler yaşayabilirsin. Birtakım finansal anlaşmalar, paylaşım için konuşmalar söz konusu olabilir. 

Hafta ortasında ise maddi genişleme amacıyla harekete geçmen ve planlar yapman, paranı büyütmek için çabalaman mümkün. Bir iş ortaklığı veya başka birinin bir finansal desteği de söz konusu olabilir. 

Hafta sonuna doğru ise insanlara karşı daha empatik  ve hoşgörülü yaklaşabilirsin. Değişik yerleri gezip değişik şeyler yemek gibi bir planın olabilir. Değişik tarifler atıyorsan buradan ulaşabilirsin! Ayrıca partnerinle bir geziye çıkman veya bir yolculukta aşkı bulman mümkün olabilir. 

 

TERAZİ

terazi-burc-yorumlari

Sevgili Terazi, hafta başında iş yerinde beklenmedik olaylar yaşayabilirsin ve ortam öngörülemez hale gelebilir. Finansal açıdan sürpriz ve güzel bir gelişme seni bekliyor olabilir.  Fakat iş ortamında kuyunu kazmaya çalışan, olduğu gibi görünmeyen insanlar olabilir, onlara karşı dikkatli olmalısın. Yeni ayla birlikte ise ilişkin, aşk hayatın ön planda. Bir ilişkin varsa ilişkiyi ilerletmek için bir teklif alabilir veya teklifte bulunabilirsin. Bir ilişkin yoksa da aşk konusunda daha cesur ve atılgan olup çevreni değerlendirmen mümkün. 

Hafta ortasında ise partnerinle daha entelektüel aktiviteler yapmak isteyebilirsin. İlişkinize heyecan katmak ve  birlikte bir şeyler öğrenmek senin için daha önemli olabilir. Partnerinle birlikte spor yapmayı deneyebilirsin. 

Hafta sonuna doğru ise ortaklı bir para veya mal konusunda olumlu bir gelişme yaşanabilir. Diğer taraftan eğlence hayatının  kısıtlandığını hissedebilir, kendini yeterince özgür hissetmeyebilirsin. 

 

AKREP

akrep-burcu-yorumlari

Sevgili Akrep, hafta başında aşk hayatında sürpriz ve ani gelişmeler  yaşanabilir. İnsanlardan birden etkilenmeye başlayabilirsin, bir elektrik hissetmen ve daha tutkulu olman söz konusu. Bu süreçte fazla hayalperest davranıp karşındakine aldanmamaya dikkat etmelisin. Yeni ayla birlikte ise iş yerindeki durumlar ve iş hayatına dair konular gündemde. Yeni bir iş teklifi alabilir veya sen yeni bir işe başvurabilirsin. İşleri büyütmek için çabalaman söz konusu. Çabalarken nefes almayı unutma! Dinginleştirici bir meditasyon akışı odaklanmanı rahatlatacaktır. 

Hafta ortasında ise iş hayatında inisiyatif alman, liderlik yapman ve iş arkadaşlarına  yardım etmen söz konusu olabilir. İş bitirici ve çözüm üretici insan olabilirsin. 

Hafta sonuna  doğru ise aşk hayatında partnerinin iyi yönlerine odaklanabilir, olumsuzluklara arkanı dönebilirsin. Daha gerçekçi davranmaya dikkat etmende fayda var. Diğer taraftan pazar günü  harcamalarına dikkat etmeni ve riskli işlere paranı yatırmamanı tavsiye ederim.  

YAY

yay-burcu-yorumlari

Sevgili Yay, hafta başında ailenden birinin sağlık durumuyla ilgili gelişmelerle  ilgilenebilir aynı zamanda ailenin işlerine de yardımda bulunabilirsin. Diğer taraftan ailen ve  partnerin arasında bir gerginlik veya tartışma yaşanabilir, ev içinde daha hassas bir ortam  oluşabilir. Yeni ayla birlikte ise hobilerin, çocukların ve aşk hayatın ön planda.Yeni bir hobi edinmek için yeni bir eğitim almaya karar verebilirsin. Dans ve sporun birleştiği, hareketli kişiliğine çok uygun olacak İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies serisi tam sana göre. Ayrıca çocuk sahibi olmakla ilgili bir  karar verebilir veya etrafından hamilelik haberleri alabilirsin. 

Hafta ortasında ise kendini  geliştirmeye daha çok odaklanabilir,işlerden kaçıp hobilerine ve sana keyif veren aktivitelere  yönelebilirsin.Daha eğlenceli tarafın ön planda olabilir. Ayrıca aşk hayatında da daha girişken ve  flörtöz olman, insanlarla tanışıp konuşmaya çalışman mümkün. 

Hafta sonuna doğru ise işlerine  odaklanabilir, kafanı meşgul edebilirsin. Fazla çalışmak kaynaklı dalgınlıklar olabilir. Ayrıca ek  bir iş bulman da mümkün.  

 

OĞLAK

oglak-burcu-yorumlari

Sevgili Oğlak, hafta başında hayatına bir aksiyon katmak istemen, yeni bir hobi edinmen ve yeni insanlar tanımak için sosyalleşmen söz konusu olabilir. Hayal gücün daha geniş olurken daha yaratıcı olabilir ve romantik tarafını ortaya koyabilirsin. Bu süreçte iş yerinde bazı iş arkadaşlarınla gerginlikler yaşayabilirsin, problemli bir iletişim görülebilir. Yeni ayla birlikte ise ailen ve evinle ilgili konular ön planda. Yeni bir eve taşınma,ev içinde düzenlemelere gitme, kardeşlerinle yeni bir iş yapma gibi bir düşüncen olabilir. 

Hafta ortasında ise evde daha çok vakit geçirebilir, daha yaşlı insanlarla yemek yemek, onları ziyaret etmek gibi aktiviteler  yapabilirsin. Ayrıca onların sağlık durumuyla ilgilenmen de söz konusu olabilir. Sağlık demişken, uykunun sağlığın üzerinde ne kadar etkisi var biliyor musun? İncelemek istersen buraya tıkla! 

Hafta sonuna  doğru ise çalışmaktan bunalabilir ve üstündeki baskıdan kurtulup kafanı rahatlatmak için eğlence hayatını canlandırabilir, sosyal hayatın için fazlaca para harcayabilir yiyip içip gezebilirsin.  

 

KOVA

kova-burcu-yorumlari

Sevgili Kova, hafta başında finansal konularda beklemediğin sürpriz gelişmeler  yaşayabilirsin. Para kaybetmen, para konusunda dolandırılmaya açık olman söz konusu olabilir.  Ailen sana bu süreçte maddi anlamda destek olabilir.Yeni ayla birlikte ise yakın akrabalarınla  ilişkilerin ön planda olabilir, iletişim ağın genişleyebilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, iş görüşmelerine gidebilir ve iş amaçlı kısa bir seyahate çıkabilirsin. 

Hafta ortasında ise bir şeylere kafa yorup düşünme konusunda istekli olabilir, daha araştırmacı olup kaşif gibi davranabilirsin. İyi Yaşa’da okuyup öğrenebileceğin birçok konu başlığına bakabilirsin! Ayrıca yeni insanlarla tanışmak için daha sosyal olman, girişken davranman mümkün. 

Hafta  sonuna doğru ise ailenle vakit geçirebilir, evde keyif yapmayı tercih edebilirsin. Ailen maddi anlamda da seni destekleyebilir. 

BALIK

balik-burcu-yorumlari

Sevgili Balık, hafta başında ani kararlar verebilir, hayatı daha spontane ve heyecanlı  yaşamak isteyip bildiğini okuyabilirsin. Seni etkileyen şeylerin peşinden koşman, daha duygusal davranman ve daha hassas olman söz konusu olabilir. Diğer taraftan ailenle aranda birtakım gerginlikler çıkabilir, evde huzurlu olmayabilirsin. Yeni ayla birlikte ise finansal anlamda yeni atılımlar yapabilirsin.Yeni bir iş kurma ve büyütme fikrin olabilir. Finansal konularda  antlaşmalar, ek iş bulma gibi bir gündemin olabilir. 

Hafta ortasında ise finansal kaynaklarında  bir artış ve büyüme yaşanabilir. Fakat para harcamaya fazla meyilli olup müsriflik yapabilirsin, biraz daha tutumlu olman daha iyi olabilir. Bu süreçte ailen sana madden destek olabilir. 

Hafta sonunda ise daha tatlı dilli, empatik ve anlayışlı olabilirsin. Ayrıca estetik algın da daha gelişmiş olabilir. Hayal gücünü daha etkin şekilde kullanabilir, daha olumlu düşünüp pozitif bakmaya meyilli olabilirsin. Bu pozitif enerjini spor yaparak arttırabilirsin!  

 

Bu haftalık burç yorumları bu kadar! Günlük olarak yorumlara göz atmak istersen “Haftalık Gökyüzü Gündemi” yazıma göz atabilirsin!

Düzenli olarak yayınladığımız haftalık burç yorumlarını kaçırmamak için İyi Yaşa’yı takipte kal!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Fitnessdan yogaya, meditasyondan farkındalığa alanında en iyi eğitmenlerin buluştuğu İyi Yaşa’ya hemen üye ol!

İyi Yaşa Bülten

İndirimlerden ve yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone ol!