İyi Yaşa

haftalik-burc-yorumlar

Haftalık Gökyüzü Gündemi

20 Mart – 26 Mart haftasında seni nelerin beklediğini merak ediyorsan haftalık gündem yazısına hoş geldin! Bu yazıda bir hafta boyunca her gün senin için öngörüler hazırladık! İyi okumalar 🙂

Haftalık burç yorumlarını okumak istersen  “Haftalık Burç Yorumları “ yazıma göz atabilirsin.

 

20 Mart Pazartesi: 

Pazartesi gününde Ay balıkta ilerliyor. Daha duygusal, hassas ve empatik  olacağın bir süreç seni bekliyor. Daha fedakar olmaya meyilli olabilir, kurban psikolojisine  girebilirsin. Melankoli, uyku hali, dalgınlık, belirsiz duygular ve bulanık sular söz konusu. Bağımlılıklar ve izolasyon konuları da ön planda olabilir. Çabalamaktan kaçman ,çabalasan da boşa gideceğini düşünmen söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsin. Seçim yapman daha zor olabilir ve ani kararlar verebilirsin. Kararlarını duygusal  iniş çıkışlarla vermemeye dikkat etmen gereken bir süreç seni bekleyebilir. Daha stabil ve sabırlı olduğun bir zamanda harekete geçmeni tavsiye ederim.  

 

21 Mart Salı: 

Salı gününde Ay Balıkta ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde daha uykulu ve yorgun hissedebilirsin. Uyuşuk olman, hareket etmekte zorlanman ve duygusal olarak da daha  melankolik olman mümkün. Diğer taraftan mantıklı düşünmen, olaylara objektif bakman zorken daha merhametli, affedici ve fedakar olup hayalperestçe davranabilirsin. Öğleden sonra ise daha  gergin ve sinirli olman, ani çıkışlar yapman söz konusu olabilir. Ayrıca insanları manipüle etmeye daha meyilli olabilir ve daha kıskanç olabilirsin. 19.01 den sonra ise Ay Koç burcuna  geçiyor ve Koç burcunda bir yeni ay seni bekliyor. Koç yeni ayı ile birlikte kafanda birtakım yeni fikirler oluşabilir ve atılıma geçmek isteyebilirsin. Özellikle işyerin, iş hayatın, mesleğin ve  sağlığınla ilgili konularda önemli kararlar vermen, etraflıca düşünüp harekete geçmen mümkün olabilir. Yeni bir iş teklifi alabilirsin ve bazı iş ortaklığı anlaşmaları imzalanabilir. Her türlü ikili  ilişkiye dair düşünüp kararlar alman söz konusu olabilir. Bu süreçte cümlelerinle insanların canını yakman mümkün olabilir, konuşmadan önce iki kere düşünmeni tavisye ederim. Diğer taraftan insanların dertlerini dinlemen veya yakınlarına dertlerini dökmen çözümü kolaylaştırıp kendini daha iyi hissettirebilir.  

 

22 Mart Çarşamba: 

Çarşamba gününde Ay Koç burcunda ilerliyor. Hızlı kararlar alıp harekete  geçtiğin, daha cesur olacağın, enerjik, girişken ve öncü özelliklerinin ön planda olacağı bir süreç seni bekliyor. Daha egoist olabilir, fevri tepkiler verip insanlara çatabilirsin. Çocuklaşman söz  konusu olabilir. Dikkatli olmalı, düşünerek hareket etmelisin. Gece saatlerinde ise enerjin oldukça yükselebilir ve esprilerinle insanları güldürebilirsin. Daha pozitif olman, insanlara yol gösterip yardım etmek için daha istekli ve hevesli olman mümkün. Bu süreçte insanlara üstten bakmamaya ve fazla kibirli davranmamaya ve emin olmadan harekete geçmemeye dikkat  etmelisin.  

 

meditasyon-yapmanin-faydalari

23 Mart Perşembe: 

Perşembe sabahında Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Akşam saatlerinde enerjin ve gücün yerine gelebilir, bu saatlerde kendini daha zinde ve aktif hissedebilirsin. Spor yapmak için güzel bir zaman dilimi olabilir. İstediğin antrenmanı bulmak için İyi Yaşa’da ki Özel Serilere göz atabilirsin! Diğer taraftan daha cesur  kararlar alabileceğin, liderlik yapabileceğin ve hızlı hareket edebileceğin bir süreç seni bekliyor. Fazla aceleci ve fevri olmamaya ve sinirini kontrol etmeye özen göstermelisin. 20.12 ile  21.41 arasında ise Ay boşlukta yer alacak. Bu zaman diliminde yeni işlere başlamaktansa elinde  kalanlarla ilgilenmen veya dinlenmen daha uygun olacaktır. Sonrasında ise Ay Boğa burcuna geçiyor ve keyifler, zevkler, para gibi konular ön plana çıkıyor.

 

24 Mart Cuma: 

Cuma gününde Ay Boğa burcunda ilerliyor. Olaylara daha somut ve maddiyatçı  bakabilirsin. Kendini garanti ve güvence altına alma ihtiyacın artabilir. Keyif yapmak, yiyip içmek, sanatsal aktivitelerle ilgilenmek daha çok ilgini çekerken rahatına daha düşkün olabilirsin. Finansal meseleler daha ön planda olabilir .Bu süreçte dış görünüşüne bakımına süsüne ve kıyafetlerine oldukça özenebilirsin. Daha güzel görünmek senin için daha önemli olabilir. Öğlen saatlerinde arkadaşlarınla buluşabilir, hobilerinle ilgilenebilir ve sana keyif veren aktiviteleri gerçekleştirebilirsin. Daha yumuşak başlı olman, insanlara sevgi dolu davranman ve daha çekici görünmen söz konusu olabilir. Ayrıca daha sanatsal olup estetik algın daha açık  olabilir.  

 

25 Mart Cumartesi:

Cumartesi gününde Ay Boğada ilerlemeye devam ediyor. Akşam  saatlerinde daha hayalperest olabilir, insanlara karşı daha merhametli ve affedici davranabilirsin. Hayal gücün oldukça geniş olabilir ve resim veya müzik gibi sanatla ilgili hobilerinle ilgilenebilirsin. Daha yaratıcı olman mümkün. 19.19 dan sonra ise Ay boşlukta yer alacak.  Günün kalanında yeni işlere başlaman durumunda istediğin verimi alamayabilirsin. O yüzden  yarım kalmış işlerle ilgilenmek veya kendine zaman ayırmak daha mantıklı bir tercih olabilir.  

 

26 Mart Pazar: 

Pazar gününde Ay İkizlerde ilerliyor. Konuşmalar, akraba ilişkileri, eğitimler ön planda olabilir. Bilgi alışverişinde bulunmak, yeni şeyler öğrenmek sana daha çok zevk verip seni motive edebilir. Daha meraklı fakat kararsız tarafını ortaya koyabilirsin. Daha yüzeysel ve uçarı  olman da söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde işlerine odaklanmakta ve sorumluluk sahibi davranmakta zorlanabilirsin. Özellikle iş yerinde birtakım sözlü dalaşmalar yaşanabilir. Aile içinde de birtakım baskı durumları akrabalarla aranda gerginlik yaratabilir. Akşam saatlerinde ise  ağzından çıkana dikkat etmende fayda var. Sözlerin oldukça yaralayıcı olabilir. Diğer taraftan yapacağın bazı konuşmalar başkalarının yaralarına merhem olabilir ve iyileştirici etki yaratabilir. 

 

Haftalık burç yorumlarını okumak istersen  “Haftalık Burç Yorumları” yazıma göz atabilirsin.  

1 Comment

  • Emekli olmama az kaldığı için yeni hobiler edinmek adına biraz araştırma yaparken sitenize rastladım. Oldukça detaylı çalışmalarınız var. Bundan sonra sitenizi takip edeceğim. Elinize sağlık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Fitnessdan yogaya, meditasyondan farkındalığa alanında en iyi eğitmenlerin buluştuğu İyi Yaşa’ya hemen üye ol!

İyi Yaşa Bülten

İndirimlerden ve yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone ol!