Hakkımızda

hakkımızda
İ

yi Yaşa Türkiye’nin en güvenilir ve en deneyimli fitness, yoga, meditasyon, farkındalık ve beslenme eğitmenlerinin buluştuğu kişiye özel olarak derlenmiş orijinal yaşam içerikleri sunan dijital bir platform. En kaliteli eğitimler ve çekimler ile spor ve sağlık tutkunlarına oldukları yerde erişerek iyi yaşama adım atmak isteyenlere her seviyeye uygun alternatifleriyle birçok video içeriği sunuyor. Hayatı dengede yaşamak ve ruh, beden, zihin üçlüsünü tek ve kompakt bir platformda buluşturan İyi Yaşa, Günlük modun ve yaşam tarzına uyan sporlardan bağımsız olarak bütünsel bir yaşam algısına hizmet ederek herkesin evine fayda sunuyor.

İyi Yaşa olarak herkesin kendine göre iyisi olduğuna inanarak herhangi bir dayatma yapmadan kişinin kendi ilgi alanlarına göre özel içerikleri kullanıcı ile buluşturuyoruz! Böylece herkesin kendi iyisi ve kendine özel iyi yaşam içeriği planlanmış oluyor.

İyi Yaşa uygulamasıyla fitness, pilates, HIIT, kardiyo, kick boks, dans, hiphop gibi alan derslerinden yağ yakımı, kuvvet kazanma, güçlenme, kilo verme, sıkılaşma hedeflerine kadar farklı konularda içeriklere erişilebiliyor. Aynı zamanda yoga, meditasyon ve farkındalık dersleriyle anda, alanda ve akışta kalmanızı sağlarken esneme, kuvvetlenme, güçlenme alanlarında sizi destekliyor.

İyi Yaşa uygulaması; amacı sağlıklı olmak, endorfin salgılamak, fit hissetmek, temiz ve sağlıklı beslenmek, ideal kiloya ulaşmak, kuvvetlenmek, anda kalmak ya da eğlenmek olan tüm kullanıcılara kendilerine uygun antrenmanı bulma kolaylığı sağlıyor.

İyi Yaşa ile tüm kullanıcılar kendi belirledikleri zaman ve mekanlarda, diledikleri uzunluktaki antrenmanlara ve alanlarında uzman eğitmenlerin hazırladıkları derslere ulaşabiliyor. Fitnessdan yogaya dans meditasyonundan yüz yogasına kadar tüm içeriklere kolayca erişim sağlayan İyi Yaşa uygulaması ile kullananlar ihtiyacına, zamanına, hedefine ve tarzına yönelik farklı ders ve videolarla İyi Yaşam döngüsüne başlayabiliyor.

İyi Yaşam anlayışını spor ile doğal yaşam ve iyi beslenme üzerine kuran İyi Yaşa uygulamasında, sağlıklı beslenme kültüründen pratik yemek tariflerine, vegan, vejeteryan, sıfır glüten gibi farklı beslenme tiplerinden oluşan çok yönlü beslenme haritası da mevcut.

14 gün deneme süresi ile sen de İyi Yaşa’yı deneyimle! İyi Yaşa ailesinin bir üyesi olarak hayatına iyi yaşamı kat!  Aramıza hoş geldin, Sana İyi Yaşa’lı diyebilir miyim? 🙂

İyi Yaşa Üyeliklerinde %20
İndirim

İyi Yaşa Türkiye’nin en güvenilir ve en deneyimli fitness, yoga, meditasyon, farkındalık ve beslenme eğitmenlerinin buluştuğu, orijinal yaşam içerikleri sunan dijital bir platform. Sağlıklı olma halini ve iyi yaşamı herkes için yaşanılabilir kılan platform Wings ile sizleri bekliyor! Üstelik Visa logolu Wings'e özel ilave indirim ayrıcalığı ile!


Fitnessdan yogaya, meditasyondan farkındalığa alanında en iyi eğitmenlerin buluştuğu İyi Yaşa’ya hemen üye ol!

İyi Yaşa Bülten

İndirimlerden ve yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone ol!